Uzun zamandır rahatsızlığı nedeniyle evlerinde istirahat eden, Tepeağzı sakinlerinden Niyazi Atalardin (85) saat 13:00 da, Ahmet Kılıç (86) ise 13:30 sularında Trabzon'da ki evinde dün vefat etmişlerdi.
Her iki cenaze de bugün Tepeağzı Mahallesinde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından, Merhum Ahmet Kılıç Kabasakal-Tepeağzı sınırındaki Asri Mezarlığında, Niyazi Atalardin ise Tepeğazı Cami yanında ki kabristanlıkta toprağa verildi.
Şalpazarı Haber Ekibi olarak, Niyazi Atalardin ve Ahmet Kılıç'a Allah'tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı dileriz...
![](/images/upload/r(7).jpg)
![](/images/upload/s(25).jpg)
![](/images/upload/e(8).jpg)
![](/images/upload/d(32).jpg)
Şalpazarı Haber Ekibi olarak, Niyazi Atalardin ve Ahmet Kılıç'a Allah'tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı dileriz...
![](/images/upload/r(7).jpg)
![](/images/upload/s(25).jpg)
![](/images/upload/e(8).jpg)
![](/images/upload/d(32).jpg)