Katılımın yoğun olduğu program Kur’an Tilaveti ile başladı. İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik yaptı açılış konuşmasında; Toplumu bir bütün olarak ele almanın önemine vurgu yapıldı. Slayt gösterisi, ilahiler, hediyeli soru-cevaplı etkinliklerin ardından İlçe Vaizesi Nagihan Cihan “Değerlerimiz ve Kadın” konulu bir konferans verdi. Merkez Kur’an Kursu Öğreticisi Ayşe Şimşek’in yaptığı dua ile program sona erdi. Şalpazarı Belediyesi programa katılan kadınlara gül hediye etti.
![](/images/upload/f(17).jpg)
![](/images/upload/unnamed(31).jpg)
![](/images/upload/f(17).jpg)
![](/images/upload/unnamed(31).jpg)
8 Mart kadınlar gününü tebrik eder kadına yönelik şiddete Hayır diyorum