Bu yıl Ağırtaş köyü’nün düzenlediği 6. geleneksel orta alan şenlği yapıldı,
Yöresel sanatçılarımızdan Halil Karagöz ( Yaylacı ), Özkan Pekin, Kemençe’de Ali Şaş davul ve zurnada Katip ve Erhan Bayraktarın çalıp söyledikleri şenlikte katılan davetliler havanın kapalı olmasına rağmen doyasıya eylendi.
![](/images/upload/image/ORTAALAN-1.jpg)
![](/images/upload/image/ORTAALAN-2.jpg)
![](/images/upload/image/ORTAALAN-3.jpg)
![](/images/upload/image/ORTAALAN-5.jpg)
Yöresel sanatçılarımızdan Halil Karagöz ( Yaylacı ), Özkan Pekin, Kemençe’de Ali Şaş davul ve zurnada Katip ve Erhan Bayraktarın çalıp söyledikleri şenlikte katılan davetliler havanın kapalı olmasına rağmen doyasıya eylendi.
![](/images/upload/image/ORTAALAN-1.jpg)
![](/images/upload/image/ORTAALAN-2.jpg)
![](/images/upload/image/ORTAALAN-3.jpg)
![](/images/upload/image/ORTAALAN-5.jpg)
hayırlı uğurlu olsun ne diyeyimki,bu senede bulunamadık orta alan şenliğinde.kısmet bundan sonrakilere...