Şalpazarıspor'un 2018-2019 sezonu maçları belli oldu
Trabzon 1 Küme A.Gurubunda mücadele edecek olan Şalpazarıgençlik spor'un 2018 -2019 Lig maçları ve tarihleri belli oldu.

Yeni sezonda Şalpazarıgençlik spor'a başarılar dileriz


2018-2019 SEZONU 1.KUME A.GURUBUA
GÖLÇAYIR GENÇLİK FAROZ YALI SPOR 13.09.2018 PERŞEMBE 13:00 ASKF
DSİ KARADENİZ SPOR TELEKOM SPOR 13.09.2018 PERŞEMBE 15:00 ASKF
1461 SOĞUKSU SPOR MAÇKA SPOR 13.09.2018 PERŞEMBE 15:00 A.SUAT
ŞALPAZARI GENÇLİK YOLSPOR 14.09.2018 CUMA 14:00 BEŞİKDÜZÜ
İSKEFİYE SPOR BEŞ-YEŞİLKÖY SPOR 14.09.2018 CUMA 14:00 ÇARŞIBAŞI
NECMİATİ SPOR 1985 DERECİK SPOR 14.09.2018 CUMA 14:00 A.SUAT
***** ***** ***** ***** ***** *****
FORUZ YALISPOR 1461 SOĞUKSU SPOR 19.09.2018 ÇARŞAMBA 11:00 ASKF
TELEKOM SPOR ŞALPAZARI GENÇLİK 19.09.2018 ÇARŞAMBA 13:00 ASKF
YOLSPOR GÖLÇAYIR GENÇLİK 19.09.2018 ÇARŞAMBA 15:00 ASKF
1985 DERECİK SPOR DSİ KARADENİZ SPOR 19.09.2018 ÇARŞAMBA 13:00 SÖĞÜTLÜ
MAÇKA SPOR İSKEFİYE SPOR 19.09.2018 ÇARŞAMBA 13:00 MAÇKA
BEŞ-YEŞİLKÖY SPOR NECMİATİ SPOR 19.09.2018 ÇARŞAMBA 13:00 BEŞİKDÜZÜ
***** ***** ***** ***** ***** *****
GÖLÇAYIR GENÇLİK TELEKOM SPOR 25.09.2018 SALI 11:00 ASKF
DSİ KARADENİZ SPOR BEŞ-YEŞİLKÖY SPOR 25.09.2018 SALI 13:00 ASKF
FORUZ YALISPOR MAÇKA SPOR 25.09.2018 SALI 15:00 ASKF
1461 SOĞUKSU SPOR YOLSPOR 25.09.2018 SALI 13:00 A.SUAT
ŞALPAZARI GENÇLİK 1985 DERECİK SPOR 25.09.2018 SALI 13:00 BEŞİKDÜZÜ
NECMİATİ SPOR İSKEFİYE SPOR 26.09.2018 ÇARŞAMBA 13:00 A.SUAT
***** ***** ***** ***** ***** *****
İSKEFİYE SPOR DSİ KARADENİZ SPOR 01.10.2018 PAZARTESİ 13:00 ÇARŞIBAŞI
BEŞ-YEŞİLKÖY SPOR ŞALPAZARI GENÇLİK 03.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 BEŞİKDÜZÜ
YOLSPOR FORUZ YALISPOR 03.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 ASKF
TELEKOM SPOR 1461 SOĞUKSU SPOR 03.10.2018 ÇARŞAMBA 15:00 ASKF
1985 DERECİK SPOR GÖLÇAYIR GENÇLİK 03.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 SÖĞÜTLÜ
MAÇKA SPOR NECMİATİ SPOR 03.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 MAÇKA
***** ***** ***** ***** ***** *****
DSİ KARADENİZ SPOR NECMİATİ SPOR 11.10.2018 PERŞEMBE 11:00 ASKF
YOLSPOR MAÇKA SPOR 11.10.2018 PERŞEMBE 13:00 ASKF
FORUZ YALISPOR TELEKOM SPOR 11.10.2018 PERŞEMBE 15:00 ASKF
ŞALPAZARI GENÇLİK İSKEFİYE SPOR 11.10.2018 PERŞEMBE 13:00 BEŞİKDÜZÜ
1461 SOĞUKSU SPOR 1985 DERECİK SPOR 11.10.2018 PERŞEMBE 13:00 A.SUAT
GÖLÇAYIR GENÇLİK BEŞ-YEŞİLKÖY SPOR 12.10.2018 CUMA 14:00 ASKF
***** ***** ***** ***** ***** *****
BEŞ-YEŞİLKÖY SPOR 1461 SOĞUKSU SPOR 17.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 BEŞİKDÜZÜ
TELEKOM SPOR YOLSPOR 17.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 ASKF
1985 DERECİK SPOR FORUZ YALISPOR 17.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 SÖĞÜTLÜ
MAÇKA SPOR DSİ KARADENİZ SPOR 17.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 MAÇKA
İSKEFİYE SPOR GÖLÇAYIR GENÇLİK 18.10.2018 PERŞEMBE 13:00 ÇARŞIBAŞI
NECMİATİ SPOR ŞALPAZARI GENÇLİK 18.10.2018 PERŞEMBE 13:00 A.SUAT
***** ***** ***** ***** ***** *****
TELEKOM SPOR MAÇKA SPOR 22.10.2018 PAZARTESİ 13:00 ASKF
1461 SOĞUKSU SPOR İSKEFİYE SPOR 23.10.2018 SALI 13:00 A.SUAT
YOLSPOR  1985 DERECİK SPOR 23.10.2018 SALI 11:00 ASKF
FAROZ YALISPOR BEŞ-YEŞİLKÖY SPOR 23.10.2018 SALI 13:00 ASKF
ŞALPAZARI GENÇLİK DSİ KARADENİZ SPOR 24.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 BEŞİKDÜZÜ
GÖLÇAYIR GENÇLİK NECMİATİSPOR 24.10.2018 ÇARŞAMBA 13:00 ASKF







Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.