Karete sporuna Gebze Şamdan spor kulübünde başlayan ve geçtiğimiz Nisan ayında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Klubün'e Transfer olan Milli sprocu Kevser Demirtürk 1-3 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Ahmet Cömert Spor Salonu'nda devam eden 28. Boğaziçi Açık Karate Turnuvas'nda, Genç Bayanlar 53 kilogram da, sırası ile ilk müsabakasında Sakarya'lı rakibini 2-0, ikinci ve üçüncü müsabakalarda Antalyalı rakiplerini 5-0 dördüncü müsabakasında Düzceli rakbini 2-1 yenerek finale çıktı.
Kevser Demirtürk finalde ise yine Şamdan spor klübünde yetişen ve Koceli Büyükşehir Belediyesine transfer olan takım arkadaşı milli sprocu Rümeysa Pekşenle karşılaştı ve müsabakadan 3-2 galip ayrılarak altın madalyanın sahibi oldu.
Şalpazarı Haber ekibi olarak Kevser Demirtürk'ü tebrik eder başarılarının devamını dileriz....
![](/images/upload/55.png)
Kevser Demirtürk finalde ise yine Şamdan spor klübünde yetişen ve Koceli Büyükşehir Belediyesine transfer olan takım arkadaşı milli sprocu Rümeysa Pekşenle karşılaştı ve müsabakadan 3-2 galip ayrılarak altın madalyanın sahibi oldu.
Şalpazarı Haber ekibi olarak Kevser Demirtürk'ü tebrik eder başarılarının devamını dileriz....
![](/images/upload/55.png)