Şalpazarı Çakmkiriş mahallesinden ve Şalpazarı esnaflarımızdan Şuayip & Ayşe Türkoğlu'nun Oğlu Yahya ile Beşikdüzü'nden Mehmet & Necla Dilli Çiftinin Kızı Sevda Dilli, Şalpazarı Atatürk okul bahçesinde yapılan düğü töreniyle dünya evine girdiler.
Düğüne; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Özkürtün Belediye eski Başkan’ı Yakup Turgut, Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları yanı sıra çok sayıda davetlilerin katıldılar.
Şuayip Türkoğlu düğün sonrası yaptığı açıklamada; Oğlu Yahya ile gelini Sevda’nın düğün merasimine uzaktan ve yakından katılanlara ve işleri nedeniyle katılamayanlar teşekkür etti.
Şalpazarı Haber Ekibi olarak yeni evlenen çifte Mutluluklar dileriz..
![](/images/upload/untitled(8).png)
![](/images/upload/DS(1).jpg)
![](/images/upload/untStled.png)
![](/images/upload/c.png)
![](/images/upload/k(3).jpg)
Düğüne; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Özkürtün Belediye eski Başkan’ı Yakup Turgut, Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları yanı sıra çok sayıda davetlilerin katıldılar.
Şuayip Türkoğlu düğün sonrası yaptığı açıklamada; Oğlu Yahya ile gelini Sevda’nın düğün merasimine uzaktan ve yakından katılanlara ve işleri nedeniyle katılamayanlar teşekkür etti.
Şalpazarı Haber Ekibi olarak yeni evlenen çifte Mutluluklar dileriz..
![](/images/upload/untitled(8).png)
![](/images/upload/DS(1).jpg)
![](/images/upload/untStled.png)
![](/images/upload/c.png)
![](/images/upload/k(3).jpg)