Dereköy Mahallesi'nde Ayşe ve İbrahim Tunç'un Kızı Fethiye ile Şalpazarı İlçe Kaymakam Şöfürü Hüseyin Şekerci'nin oğlu Murat Şekerci'nin kınası dün akşam İstanbul Samandıra'da bulunan Samandıra düğün Sarayında muhteşem bir kına düğünü yapıldı.
Fethiye ile Murat Çiftinin Osmanlı kıyafeti giydiği kına düğününde, İlahi gurubunun söyledikleri ilahiler eşliğinde semazen gösterisi yapıldı.
Fethiye ile Murat Şekerci'nin düğünleri, Düğün ise 02 Şubat 2014 Tarihinde Saat 14:00-16:00 arası Şalpazarı Halı saha'da yapılacak düğün töreni ile dünya evine girecekler.
![](/images/upload/DSC_0179 copy.jpg)
![](/images/upload/DSC_0180 copy.jpg)
![](/images/upload/DSC_0177 copy.jpg)
Fethiye ile Murat Çiftinin Osmanlı kıyafeti giydiği kına düğününde, İlahi gurubunun söyledikleri ilahiler eşliğinde semazen gösterisi yapıldı.
Fethiye ile Murat Şekerci'nin düğünleri, Düğün ise 02 Şubat 2014 Tarihinde Saat 14:00-16:00 arası Şalpazarı Halı saha'da yapılacak düğün töreni ile dünya evine girecekler.
![](/images/upload/DSC_0179 copy.jpg)
![](/images/upload/DSC_0180 copy.jpg)
![](/images/upload/DSC_0177 copy.jpg)
Şekerci oğlu ailesine kalben iyi dileklerimizi sunarak evlenen çiftlere mutluluklar dileriz. Hüseyin Bey' dede adayısınız